Archiv aktualit

FINÁLOVÝ TURNAJ V ČELE S PATRONY FRÝDKEM A ŠURALEM JE ZA DVEŘMI!

FINÁLOVÝ TURNAJ V ČELE S PATRONY FRÝDKEM A ŠURALEM JE ZA DVEŘMI!

Příští čtvrtek (21. 4.) v podvečer se v pražském hotelu Pyramida sejdou nejlepší české a slovenské kluby věkové kategorie U15 při slavnostním zahájení dalšího ročníku unikátního fotbalového turnaje Premier Cup. Ke společnému měření sil zástupců Česka a Slovenska dochází již počtvrté. Vítěz turnaje se může těšit na účast v Evropském finále ve Finsku.

Na letošním ročníku Nike Premier Cup se představí celkem 20 týmů, které budou rozlosovány během slavnostního zahájení do čtyř základních skupin. Boje v základních skupinách proběhnou systémem „každý s každým“ a jsou naplánovány na pátek a sobotu. První dva nejlepší týmy z každé skupiny postupují do vyřazovacích bojů - play off, které rozehrajeme v sobotu v 15:00.

Finálový program turnaje odstartuje v neděli 24. dubna ve 13:00, výkop finále je  pak naplánován na 14:30.


Bratři Frýdkové mají na turnaj rozdílné vzpomínky

Každý rok Premier cup probíhá pod patronací předních českých fotbalistů, kteří se pravidelně účastní zahajovacího ceremoniálu a rozlosování týmů do základních skupin. I tento ročník nebude výjimkou. Po českém reprezentantovi Pavlu Kadeřábkovi přebírají pomyslné žezlo „patronů turnaje“ Martin Frýdek a Josef Šural.

Především sparťanský univerzál Frýdek má na turnaj spoustu živých a krásných vzpomínek i přesto, že ho tenkrát jeho tým nevyhrál. „Byli jsme silný ročník a mysleli jsme si, že to celé můžeme vyhrát, ale nevyšel nám jeden zápas, kdy jsme prohráli s Brnem (0:3) a byl konec.  Člověk nikdy neví, co ho v tomto turnaji čeká,” vzpomíná Frýdek na svoji účast v turnaji.

Malou náplast a trochu radosti mu tak mohlo alespoň přinést vítězství jeho nástupců v týmu z Letné, kteří opanovali finálový turnaj v roce 2014. Navíc nejlepším hráčem turnaje se stal jeho mladší bratr Christián.

Jak vše dopadne a kdo zvedne pohár vítězů nad hlavu letos? Obhájí titul některý z předchozích šampionů nebo někdo překvapí jako loni mladíci z Frýdku-Místku?

Doražte a se přesvědčit sami! Sledujte náš web a Facebook! Již brzy to vypukne!

15.4.2016

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ ROČNÍKU 2016

 
AC Sparta Praha FC Baník Ostrava FC Hradec Králové FC Zbrojovka Brno
FK Pardubice FK Teplice MFK Frýdek-Místek SFC Opava
SK Sigma Olomouc SK Slavia Praha 1. FC TATRAN Prešov AS Trenčín
FC Spartak Trnava FC VSS Košice FK Dukla Bánská Bystrica MFK Ružomberok
MFK Zemplín Michalovce MŠK Žilina Partizán Bardejov ŠK Slovan Bratislava
 

 

PARTNEŘI TURNAJE:

DODAVATEL:

ac sparta prahaJuta-logo pyramida praha logo-nutrend

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

česká televize tvcom-logoregiodeniklogo-radiozurnal

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI:

facaprahaMSMT-logo