Archiv aktualit

HRADEC KRÁLOVÉ JE PRVNÍM JISTÝM ČTVRTFINALISTOU!

HRADEC KRÁLOVÉ JE PRVNÍM JISTÝM ČTVRTFINALISTOU!

Boje úvodního hracího dne jsou za námi. Bylo odehráno 24 zápasů, některé svázané taktikou, některé naopak plné gólů. První týmem, který má jistotu čtvrtfinále je trochu překvapivě Hradec Králové.

Hradečtí „Votroci“ vyhráli ve skupině C všechny své 3 zápasy, když postupně porazil Opavu, Ružomberok a Košice a s 9 body vedou před Ružomberokem. Dobře nakročeno k postupu do vyřazovacích bojů má i pražská Slavia ve skupině D a Slovan Bratislava v áčku. Tyto týmy mají po 7 bodech.

Nejzamotaněji se jeví situace ve skupině B, kde vybojovaly 3 týmy shodně po 4 bodech – Brno, Prešov a Trnava. Zítřejší souboje mezi Trnavou a Prešovem a následně mezi Prešovem a Brnem budou velmi vypjaté.

Hradec se se svými dosavadními výkony zařadil mezi favority turnaje, ale jejich trenér Vlastimil Frýdek zůstává na zemi. „Pomohl nám můj synovec Martin šťastnou rukou při losu, kdy jsme se vyhnuli hlavním favoritům, ale až zítřek ukáže sílu našeho týmu.“

Poradí si Hradec s nástrahami čtvrtfinále, a které týmy ho v play-off doplní? To vše se dozvíme již zítra. Začínáme opět v 9 hodin a jedním ze 4 utkání je i přímý boj o postup mezi Spartou a Olomoucí.

Pokud nezvládnete dorazit na Strahov osobně, tak můžete vybrané zápasy sledovat online. Letos poprvé budeme vysílat přímé přenosy již ze dvou čtvrtfinálových utkání na webu TVCom.cz. Aktuální informace, zajímavosti a výsledky zápasů sledujte také na našem Facebooku.

22.4.2016

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ ROČNÍKU 2016

 
AC Sparta Praha FC Baník Ostrava FC Hradec Králové FC Zbrojovka Brno
FK Pardubice FK Teplice MFK Frýdek-Místek SFC Opava
SK Sigma Olomouc SK Slavia Praha 1. FC TATRAN Prešov AS Trenčín
FC Spartak Trnava FC VSS Košice FK Dukla Bánská Bystrica MFK Ružomberok
MFK Zemplín Michalovce MŠK Žilina Partizán Bardejov ŠK Slovan Bratislava
 

 

PARTNEŘI TURNAJE:

DODAVATEL:

ac sparta prahaJuta-logo pyramida praha logo-nutrend

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

česká televize tvcom-logoregiodeniklogo-radiozurnal

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI:

facaprahaMSMT-logo