Archiv aktualit

NA TURNAJI JDE DO TUHÉHO, VYŘAZOVACÍ ČÁST ODSTARTOVALA: SOUHRN 2. DNE

NA TURNAJI JDE DO TUHÉHO, VYŘAZOVACÍ ČÁST ODSTARTOVALA: SOUHRN 2. DNE

Sobotní dopoledne navázalo na předchozí den nejen co se týče krásného slunného počasí. V jednotlivých skupinách základní části totiž pokračovaly boje o postupové pozice do vyřazovací fáze turnaje. Již průběžná tabulka turnaje po 1. hracím dni nasvědčovala, že se turnaj dočká nejednoho překvapení.

 

 

 

 

Vcelku jednoznačne si pohlídal postup do čtvrfinále tým Zemplínu Michalovce, který přenechal jediné body až v záverečném utkání Trenčínu. Spolu s Michalovcemi se do čtvrtfinále probojovali i hráči olomoucké Sigmy.

Ve skupině B potvrdil roli favorita tým z Teplic, který v základní skupině získal nejvíce bodů ze všech týmů vůbec. Navíc se skóre 8:0. Druhé postupové místo nakonec vybojovali fotbalisté Frýdku-Místku, kterým pomohl k postupu lepší vzájemný zápas.

Nejvyrovnanější skupinou se stala skupina C, ve které o postupujících musela rozhodnout až závěrečná minitabulka. Ta posunula do čtvrtfinále mladíky z Příbrami a předloňského vítěze FC Baník Ostrava.

Poslední dva čtvrtfinalisté vzešli ze skupiny D. Staly se jimi slovenské týmy Žiliny a Bardejova, které se v posledním vzájemném zápase základní části rozešly smírně 1:1.

premier cup 2015 zapas 4

Odpolední program byl již ve znamení vyhrocennějších soubojů. Začala vyřazovací část, ve které se nejvíce upíraly zraky na nejlepší osmičku – Zemplín Michalovce, Baník Ostrava, Sigma Olomouc, Příbram, Teplice, Partizán Bardejov, Frýdek-Místek a Žilina.

Ve čtvrtfinálových utkáních bylo k vidění dohromady 8 branek. Jednoznačná vítězství zaznamenaly týmy Ostravy a Teplic. Ty uštědřily svým protějškům shodně třígólové příděly, aniž by samy inkasovaly. Zbylá dvě utkání byla zajímavé až do samého závěru. K postupu do zítřejšího semifinále stačila jak olomoucké Sigmě, tak nováčkovi turnaje z Frýdku-Místku pouze jediná branka.

Souběžně s hlavní částí turnaje – playoff - probíhají i ostatní zápasy vyřazovací části turnaje, ve které bojují týmy o konečné umístění na 9.-20. místě. Tato část turnaje přinesla například rekordní zápis do historie finálového turnaje. V penaltovém rozstřelu duelu Sparty s Ružomberokem se rozhodlo až v 16. sérii! K vidění byl i prozatím gólově nejbohatší zápas letošního ročníku. Bratislavský Slovan připravil pro martinské mladíky sedmibrankovou nadílku.

Pro dnešek je to z fotbalových trávníku na Strahově vše, avšak turnaj zdaleka nekončí! Zítra přijde finálový den „D“, který nás seznámí s šampionem letošního ročníku NIKE PREMIER CUP 2015! Podaří se nováčkovi z Frýdku-Místku dostat se do exkluzivní společnosti vítězů turnaje?

premier cup 2015 - vitezove minulych let

Kompletní výsledkový servis včetně rozpisu zápasů na zítra najdete na oficiálních stránkách turnaje zde.

Aktuální dění je možné sledovat i na FACEBOOKU NIKE PREMIER CUPU.

premier cup 2015 zapas 3

premier cup 2015 zapas 5

 
11.4.2015

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ ROČNÍKU 2016

 
AC Sparta Praha FC Baník Ostrava FC Hradec Králové FC Zbrojovka Brno
FK Pardubice FK Teplice MFK Frýdek-Místek SFC Opava
SK Sigma Olomouc SK Slavia Praha 1. FC TATRAN Prešov AS Trenčín
FC Spartak Trnava FC VSS Košice FK Dukla Bánská Bystrica MFK Ružomberok
MFK Zemplín Michalovce MŠK Žilina Partizán Bardejov ŠK Slovan Bratislava
 

 

PARTNEŘI TURNAJE:

DODAVATEL:

ac sparta prahaJuta-logo pyramida praha logo-nutrend

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

česká televize tvcom-logoregiodeniklogo-radiozurnal

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI:

facaprahaMSMT-logo