Archiv aktualit

Nike Premier Cup 2013 – velká fotbalová událost se stává ještě větší

Aktualita 1

Již 12. - 14. dubna 2013 bude Praha svědkem finálového turnaje Nike Premier Cupu 2013 pro Českou republiku a Slovensko. Turnaje se zúčastní nejlepších 20 týmů z ČR a Slovenska, v akci tak bude téměř 400 největších talentů z obou zemí.

V roce 2013 se poprvé uskuteční velký finálový turnaj Nike Premier Cupu pro Českou republiku a Slovensko dohromady. Finále se odehraje v Praze ve dnech 11. - 14. dubna 2013 ve Fotbalovém centru mládeže AC Sparta Praha. Fotbalový prodloužený víkend odstartuje ve čtvrtek 11. dubna večer slavnostním zahájením a losováním skupin, zakončen bude vyhlášením vítězů ihned po finálovém zápase v neděli 14. dubna za přítomnosti tváře turnaje, kterou je Michal Kadlec. Turnaje se zúčastní 20 nejlepších týmů České republiky a Slovenska, které se během tří herních dní ukážou v celkem 64 zápasech.

Nový systém celého turnaje kopíruje strukturu, kterou využívá Evropská kvalifikace či Světové finále Nike Premier Cupu. Důvodem pro změnu původního systému, který obsahoval několik kvalifikačních kol a menší finálový turnaj, byla snaha připravit vítěze české, respektive slovenské, kvalifikace na systém Evropské kvalifikace. A zároveň vytvořit velký několikadenní česko-slovenský fotbalový turnaj.

Celkový vítěz bude reprezentovat Českou republiku a Slovensko na evropské kvalifikaci Nike Premier Cupu 2013, která začíná již 9. května ve slovinské Lublani.

3.4.2013

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ ROČNÍKU 2016

 
AC Sparta Praha FC Baník Ostrava FC Hradec Králové FC Zbrojovka Brno
FK Pardubice FK Teplice MFK Frýdek-Místek SFC Opava
SK Sigma Olomouc SK Slavia Praha 1. FC TATRAN Prešov AS Trenčín
FC Spartak Trnava FC VSS Košice FK Dukla Bánská Bystrica MFK Ružomberok
MFK Zemplín Michalovce MŠK Žilina Partizán Bardejov ŠK Slovan Bratislava
 

 

PARTNEŘI TURNAJE:

DODAVATEL:

ac sparta prahaJuta-logo pyramida praha logo-nutrend

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

česká televize tvcom-logoregiodeniklogo-radiozurnal

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI:

facaprahaMSMT-logo