Archiv aktualit

SPARTA, SLOVAN, TRNAVA A ZBROJOVKA VE HŘE O POHÁR!

SPARTA, SLOVAN, TRNAVA A ZBROJOVKA VE HŘE O POHÁR!

Sobotní program turnaje razantně snížil počet uchazečů o celkove vítězství. Ve hře zůstavaji pouze čtyři týmy. Jak k tomu došlo? Po dramatickém závěru základních skupin byly dnes odehrány i všechny čtvrtfinálové zápasy.

Během sobotního dopoledne skončily základní skupiny, boj o postup byl nervydrásající až do závěrečného hvizdu. Například Sparta v posledním zápase pouze remízovala s Pardubicemi 0:0 a musela čekat, jak skončí utkání mezi Olomoucí a Michalovci. V něm Sigma neproměnila několik 100% příležitostí a konečná remíza 0:0 posunula dál Spartu. V nejzamotanější skupině B o postupujícím rozhodovala dokonce až minitabulka, díky které se do čtvrtfinále posunula Trnava.

Úvodní čtvrtfinálové klání rozehrál v 15 hodin bratislavský Slovan s Ružomberokem. Branky jsme se dočkali až v penaltovém rozstřelu, ve kterém pevnější nervy při zakončení ukázal Slovan. Zbylá čtvrtfinále byla na programu o hodinu později. Všechny zápasy se rozhodly již v základní hrací době. Sparta si vyšlápla na do té doby suverénní a neporažený Hradec, Zbrojovka si poradila s Baníkem a v posledním čtvrtfinále nestačila pražská Slavia na slovenský Spartak Trnava. 

Zároveň během odpoledního programu probíhaly i zápasy o umístění na 9. - 20. místě. V malém finále „poražených“ se zítra o 9. místo popere loňský obhájce z Frýdku-Místku, který vyzve slovenskou Žilinu.

Nedělní finálový program startuje opět v 9:00 zápasy o umístění, na které od 10 hodin navážou semifinálové klání. V těch se utká Sparta s Trnavou a mladíci z Bratislavy se střetnou s Brnem.

Vyvrcholení turnaje – finále - je naplánováno na 14:30, bitva o 3. místo startuje ve 13 hodin. Dorazit by měl i jeden z patronů turnaje – Josef Šural. Vybrané zápasy můžete živě sledovat zde.

23.4.2016

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ ROČNÍKU 2016

 
AC Sparta Praha FC Baník Ostrava FC Hradec Králové FC Zbrojovka Brno
FK Pardubice FK Teplice MFK Frýdek-Místek SFC Opava
SK Sigma Olomouc SK Slavia Praha 1. FC TATRAN Prešov AS Trenčín
FC Spartak Trnava FC VSS Košice FK Dukla Bánská Bystrica MFK Ružomberok
MFK Zemplín Michalovce MŠK Žilina Partizán Bardejov ŠK Slovan Bratislava
 

 

PARTNEŘI TURNAJE:

DODAVATEL:

ac sparta prahaJuta-logo pyramida praha logo-nutrend

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

česká televize tvcom-logoregiodeniklogo-radiozurnal

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI:

facaprahaMSMT-logo